WWE Forum:Amerikan Güreşi Forumu


 
AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap
FORUMUMUZA MODERATÖR ALIMLARI BAŞLAMIŞTIR
WWE Forum:Amerikan Güreşi Forumu

WWE Forum:Amerikan Güreşi Forumu - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

Genel Kurallar 1-)Forum dili Türkçe'dir. Tek başına kelimeler de olsa (help, pls) Türkçe dışında dil kullanmak yasaktır. 2-) Bu forum genel bir forumdur. Bunun anlamı, bu siteyi 13 yaşından küçüklerde ziyaret edebilir demektir. Bu yüzden açacağınız konularda, yazacağınız mesajlarda bu durumu dikkate almanız gerekecektir. Mesaj Göndermek 1-) Konu başlıkları, konu içeriği ile alakalı olmak zorundadır. Örnek olarak: *Yanlış kullanım: "Yardım Edin!!" *Doğrusu: "Modemimle ilgili yardıma ihtiyacım var" 2-) Ne sebeple olursa olsun bir konuya peş peşe ileti göndermek yasaktır. Eklemek istedikleriniz olursa iletinizi düzenleyip ekleyebilirsiniz. 3-) Açacağınız konunun doğru bölümde olmasına özen gösteriniz. 4-) Argo kelimeler kesinlikle yasaktır. Kullanımı sonucunca üye süresiz uzaklaştırılır. 5-) Siyaset, dini konular, din, ırkçılık gibi konulara yönlendirecek, Türk örf ve adetlerine aykırı iletiler göndermek yasaktır. 6-) İletilerin tamamını büyük harfle, kalın, alt çizgili, eğik, fontu büyük yazmak yasaktır. 7-) Konu açmadan önce, sizden önce başka biri tarafından açılmış mı diye arama yapınız. Daha önce verilmediyse, konunuzu açabilirsiniz. [ Arama Yapmak ] 8-)Korkutma,kan,şiddet gibi konularınızda yaş baremi koymak zorunludur. örnek : +13 Özel Mesajlar 1-) Tüm forum kuralları özel mesajlar için de geçerlidir. Kişisel Resim ve imza 1-) Tüm forum kuralları kişisel resim ve imzalar için de geçerlidir. 2-) İmzalar rahatsızlık verecek derecede büyük olmamalıdır. Diğer 1-) Foruma üye olmuş herkes, yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılır. 2-) Yöneticiler, istedikleri zaman forum kurallarını haber vermeden değiştirme yetkisine sahiptirler. Gerektiğinde yeni kural eklenecektir ve eklenen kuralda okunmuş kabul edilir.